Aktualności

KSeF KORZYŚCI FINANSOWE I DODATKOWE PRZYCHODY DLA KANCELARII PODATKOWYCH

KSeF
KSeF umożliwia automatyzację procesów związanych z wystawianiem, przesyłaniem, odbieraniem oraz archiwizowaniem e-faktur, co pozwala oszczędzić czas i ogranicza koszty związane z obsługą faktur przy prawidłowym i automatycznym zorganizowaniu procesów, włączając w te procesy klienta i biuro rachunkowe.

1. KSeF to wiele nowych możliwości oferowania dodatkowych i odpłatnych usług, np. wdrożenie elektronicznego obiegu dokumentów ze ścieżką akceptacyjną i szybszą obsługą rozliczeń bankowych.

2. Przewaga konkurencyjna biura rachunkowego – automatyzacja procesów księgowych z wykorzystaniem KSeF i oprogramowania dla klientów biura rachunkowego może przyciągać nowych klientów i zwiększać przychody biura.

3. Szybsze i bezbłędne obsługiwanie operacji bankowych rozliczających dokumenty z numerem KSeF. Dzięki rejestrowi e-faktur biuro rachunkowe będzie mogło łatwiej monitorować płatności i terminy ich realizacji. W ten sposób biuro rachunkowe szybciej zareaguje na opóźnienia w płatnościach i zyska możliwość przeciwdziałania ryzyku związanemu z niezapłaconymi fakturami.

Share on facebook
Facebook